Bir Liderin Düşünce Sistemi

birliderindusuncesistemi


https://www.facebook.com/BirLiderinDusunceSistemi


ARKA KAPAK

     Bu kitapta siyasi liderlerin verdiği kararların hayatımızı nasıl etkilediği, yaşamsal olaylar incelerek açıklanmaktadır. Siyasi liderlerin verdikleri kararları nasıl ve ne şekilde aldıkları, hangi düşünce sistemlerini kullandıkları, yaptıkları konuşmalar ve icraatlar analiz edilerek açıklanmaktadır. Etkili bir liderin nasıl seçilebileceği konusunda tespitler yapılmaktadır. Bunun yanında dikkat edip üzerinde durmadığımız günlük olayların yaşanma sebepleri açıklanmaktadır. Yazar var olan devlet işletim sisteminin aksak olan yönlerine değinmekte ve yeni çözüm önerileri sunmaktadır. Dünyaya hâkim bir millet olabilecek devlet işletim sisteminin nasıl olabileceğini açıklamaya çalışmaktadır.
Yazarın ilk kitabı olması nedeni ile yeni yazarlara yol gösterir nitelikte olan kitap, etkin içerik ve kullanılan farklı düşünce sistemleriyle alanında profesyonel kişilere yeni ufuklar açabilecek güçtedir.
“Milletin başındaki liderin düşünce sistemi nasılsa, devlet içinde işleyen sistem odur ve devletin ilerlemesi ve gelişmesi ona göredir.”
“Liderlerin tutumları, söyleyişleri ve birbirlerine üstün gelmek için yıpratıcı işlere girişmeleri, birbirlerini değil toplumu yıpratır. Yükseltecek yerde düşüşe geçirir, zaman gelir yok olmasına sebep olur.”


E-KİTAP

http://www.dr.com.tr/ekitap/bir-liderin-dusunce-sistemi

http://www.idefix.com/ekitap/bir-liderin-dusunce-sistemi

http://www.babil.com/bir-liderin-dusunce-sistemi-kitabi-dursun-saral-13311


KİTAP

http://www.ciniusyayinlari.com/kitapayrinti.asp?id=169214

http://www.dr.com.tr/Kitap/Bir-Liderin-Dusunce-Sistemi/Dursun-Saral/Arastirma-Tarih/Politika-Arastirma/Dunya-Politika-/urunno=0000000533492

http://www.idefix.com/Kitap/Bir-Liderin-Dusunce-Sistemi/Dursun-Saral/Arastirma-Tarih/Politika-Arastirma/Dunya-Politika-/urunno=0000000533492

http://www.babil.com/bir-liderin-dusunce-sistemi-kitabi-dursun-saral

http://www.kitapyurdu.com/kitap/bir-liderin-dusunce-sitemi/273203.html&manufacturer_id=152684

1 Comment

Add a Comment
  1. Bir Liderin Düşünce Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dursun SARAL Kitap © 2019 Frontier Theme